*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی >  ویژه‌نامه‌ها > افق پارسایی > افق پارسایی 10 


افق پارسایی 10 شماره خبر: ٣٧٨٨٥٠ ١١:٣١ - 1395/03/16   نجـوا بـا معـبـود بی‌همـتـا ارسال به دوست نسخه چاپي


نجـوا بـا معـبـود بی‌همـتـا

نجـوا بـا معـبـود بی‌همـتـا


▪ بارالها! ما گرچه محجوبیم و در سلاسل جهنم نفس مقید، تو به وسیله اولیایت دست ما گیر و ما را از خود و شرّ خود برهان تا جز تو نبینیم و جز از تو خوف نداشته باشیم و امید به کس نبندیم. ....


بارالها!

ما گرچه محجوبیم و در سلاسل جهنم نفس مقید، تو به وسیله اولیایت دست ما گیر و ما را از خود و شرّ خود برهان تا جز تو نبینیم و جز از تو خوف نداشته باشیم و امید به کس نبندیم.

بارالها!

ما را به خدمتگزاری در راه آنان (شهیدان) و برای هدف بزرگشان توفیق ده و شهدای عزیزمان را در خوان ضیافت معنوی خود از جلوههای خاص خویش ارزانی بخش و خاندان بزرگوار آنان را با صبر و اجر قرین فرما و آسیبدیدگان عزیز ما را شفا مرحمت نما و اسیران و مفقودان معظم را هرچه زودتر به آغوش ملت عظیمالشان برگردان و به پدران و مادران و همسران آنان شکیبایی و پایداری عنایت فرما و از برکات حضور بقیةالله ـ ارواحنا فداه ـ همه آنان و ملت را نصیب وافر مرحمت فرما.

بارالها!

ما ضعیف و ناتوانیم؛ تو به فضل خود ما را از شرک جلی و خفی حفظ فرما؛ و از تبعیت هواهای نفسانی که خود شرک است، نجات مرحمت فرما و به حقیقت توحید و یکتاپرستی و یکتاخواهی هدایت فرما؛ و اسلام این دین توحید و یکتاپرستی و یکتاخواهی رادر سراسر جهان پرتوافکننما و بیرقهای کفر و شرک و نفاق را سرنگون فرما و مسلمین را به وظایف اسلامی ـ انسانی خویش هدایت کن و بلاد مسلمین و مستضعفین را از شرّ مستکبرین و جهانخواران محفوظ دار...

بارالها!

این چه سعادت عظیمی است که نصیب بندگان خاص خود (شهیدان) فرمودی که ما از آن محرومیم .. «یا لیتنی کنت معهم فافوز فوزا عظیما»

بارالها!

ما تو را به این نعمت ها که نصیب ما فرمودی و ما را از کید و خیانت بدخواهان به وسیله جوانان عاشق خود حفظ فرمودی شکر می کنیم و از عهده آن برنمیآییم.

بارالها!

این عزیزان مجاهد فی سبیل الله را برای ملت ما حفظ فرما و به شهدای آنان رحمت و به بستگان آنان خصوصاً مادران و پدران و همسران آنان صبر و خیر و برکت عنایت فرما.

خداوندا!

پشتیبان ملت ما و جوانان عزیز ما باش که اینان برای رضای تو بهپا خاستهاند و با نهضت خود دشمنان را از صحنه راندهاند «انّک علی کل شیء قدیر».

خدایا!

اگر ما خطاکار هستیم، اگر این آزادی را ما وسیله قرار دهیم از برای تعدی به مظلومان ولو یک نفر باشد، تعدی به زیردستان ولو یک نفر باشد، خدایا! ما را در همین عالم عذاب کن؛ نگذار برسد به عالم دیگر.

خداوندا!

ملت عزیز ما را به شرف استقامت پیروزی ظاهر و باطن نایل فرما و به ارتشیان، سپاهیان بسیجیان و راهیان کربلا و جهادگران و امدادگران این رزمندگان خالص و عارف ما در مصاف با دشمنان خود موفقیت و نصرت کرامت و به آنان عزمی راسخ و قامتی استوار عنایت فرما؛ و به خانواده های عزیز شهدا و جانبازان و اسرا و مفقودین صبر و اجر لطف فرما؛ اسرا و مفقودین را به اوطان خود بازگردان و به جانبازان انقلاب شفا عنایت کن و شهدای گرانقدر ما را با اجر وافر خود درکنار شهدای صدر اسلام محشور فرما؛ و سلام و صلوات خود را بر صاحب امر و وارث ارض حضرت بقیةاللهالاعظم ـ روحیفداه ـ نثار فرما».

منبع: الهینامه؛ موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قدس‌سره

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


خروج
سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام