*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی >  ویژه‌نامه‌ها > فاطمیه1392 


فاطمیه92 شماره خبر: ٣١٦٢٦٩ ١٢:٠٨ - 1392/01/18   حضرت آيةالله محمدعلي شاه‌آباديآيةالله‌العظمي ميرزا محمدعلي شاه‌آبادي(ره) ارسال به دوست نسخه چاپي


حضرت آيةالله محمدعلي شاه‌آباديآيةالله‌العظمي ميرزا محمدعلي شاه‌آبادي(ره)

استمداد از حضرت زهراعلیها السلام


در نوافل شب، به مقام شامخ حضرت زهراعلیها السلام توجه کنيد و بدانيد که استمدادگرفتن از آن‌حضرت، موجب ترقي و قرب معنوي مي‌شود و خداشناسي انسان را زياد مي‌کند. هم‌چنين قبل از اذان صبح، صلوات حضرت زهراعلیها السلام را بفرستيد.

در نوافل شب، به مقام شامخ حضرت زهراعلیها السلام توجه کنيد و بدانيد که استمدادگرفتن از آنحضرت، موجب ترقي و قرب معنوي ميشود و خداشناسي انسان را زياد ميکند. همچنين قبل از اذان صبح، صلوات حضرت زهراعلیها السلام را بفرستيد.

سالک اليالله در صورتي ميتواند به جايي برسد که در ضمن سير، اول مرتبه اتکاء به خانم حضرت صديقهعلیها السلام داشته باشد و اين محبت خانم حضرت صديقهعلیها السلام است که انسان را به راهي که بايد برود هدايت ميکند و اگر نباشد اصلاً سيري وجود نخواهد داشت. محال است سالک سير و سلوک کند و به جايي برسد مگر از طريق خانم حضرت زهراعلیها السلام و البته منظور از اينکه به جايي برسد، نه اين امور که مثلاً افکار را بخواند يا هر چيز ميخواهد براي او مهيا باشد، نه! آنها اصلاً ارزش ندارد.

آن چيزي که ارزش دارد مقام قرب پروردگار است و اين مقام محقق نميشود مگر از طريق خانم حضرت زهراعلیها السلام  

منبع: زندگينامه حضرت آيةالله محمدعلي شاهآبادي، ص47


خروج
دوشنبه ٢٩ دی ١٣٩٩
جستجوی وب
کانال تلگرام
با افق حوزه به روز باشید
با
کانال تلگرام