*به پایگاه هفته نامه خبری حوزه (افق حوزه) خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
منو اصلی
نام :   
ایمیل :   
اخبار

سایت مقام معظم رهبری

خبرگزاری حوزه نیوز

مدیریت حوزه علیمه قم

صفحه اصلی > نمایش اخبار 


جدول شماره خبر: ١٣٥٤٠٩ ١٧:٥٨ - 1391/02/13   جدول شماره 61 ارسال به دوست نسخه چاپي


جدول شماره 61

کتاب؛ یار مهربان


کتاب بهترین هدیه است. گاهی کتاب را جایزه هم می‌‌شود داد. این کار باعث تشویق به کتاب‌خوانی می‌شود. من خودم «کتاب» را توی مدرسه جایزه گرفتم که موجب شد تشویــق شوم.

 

کتاب یار مهربان است. آیا به نظر شما، کتاب را باید خرید و توی کتابخانه گذاشت؟

کتاب بهترین هدیه است. گاهی کتاب را جایزه هم می‌‌شود داد. این کار باعث تشویق به کتابخوانی میشود. من خودم «کتاب» را توی مدرسه جایزه گرفتم که موجب شد تشویــق شوم. من کتــابخوانی را از همینجا شروع کردم. کتابخــانه من دومتر در یک و هفتاد است. چهــارطبقه دارد. البته مهم نیست حتماً کتابخانه شخصی داشته باشیم؛ من یک عکس از علامه طباطباییدارم که کتابهایشان را کنج دیوار روی هم چیدهاند. پس مهم آن است که فرهنگ کتابخوانی را رواج بدهیم! در مسابقه کتابخوانی شرکت کنیم. از کتابخانه کتاب امانت بگیریم. در طول سال هم از نمایشگاه کتاب دیدن کنیم. من امسال در نمایشگاه کتاب دنبال خواندنیترین کتاب جهان بودم. میخواستم آن را با هر قیمتی شد، بخرم. ویژگی آن کتاب را شنیده بودم. امام صادقفرموده است: خواندنیترین کتاب آن است که شایسته است انسان هر روز آن را با دقت فراوان بخواند.

در ادامه نام اینگونه کتابهای ارزشمند را با توجه به آدرسهای داده شده در طرح مقابل و از میان 5 کتاب قسمت بالای طرح، به دست بیاورید.

 حالا با کمک آدرس آیهها در 5 کتاب پایین طرح نیز، نام پیامبری را که با آن کتاب ارتباط دارد، پیدا کنید و در جای خالی هر کتاب بنویسید.


خروج