هفته‌نامه سیاسی، علمی و فرهنگی حوزه‌های علمیه

شماره خبر : 4705
منتشر شده در مورخ : ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
ساعت : 10:14
حمایت کامل حوزه‌های علمیه و روحانیت از اقدام غرورآفرین علیه رژیم صهیونیستی

حمایت کامل حوزه‌های علمیه و روحانیت از اقدام غرورآفرین علیه رژیم صهیونیستی

متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فَمَنِ اعْتَدَی عَلَیْکُمْ فَاعْتَدُوا عَلَیْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَی عَلَیْکُمْ. بقره/ ۱۹۴

الجُنُوُد بِإذنِ اللّه حُصُونُ الرَّعیَّةِ وَ زَینُ الوُلاةِ وَ عِزُّالدِّینِ وَ سُبُلُ الأَمنِ وَ لَیسَ تَقُومُ الرَّعِیِّةُ إلاّ بِهِم. نهج‌البلاغه، نامه۵۳

«لشکریان، به اذن خداوند، دژ مردم، زینت زمامداران، مایه عزّت دین و امنیّت‌اند و کار شهروندان، جز به آنان استوار نمی‌شود.»

اقدام نیروهای مسلح و فرزندان غیور ایران اسلامی در اعمال حق قانونی و مشروع خود طبق ماده ۵۱ منشورملل متحد و حملات غرور آفرین پهپهادی و موشکی به لانه عنکبوتی اسرائیل کودک‌کش و جنایتکار، موجی از شادی و غرور در میان مستضعفین عالم خصوصا مظلومین فلسطین و نوار غزه که چندین ماه شاهد جنایات سبعانه آن رژیم نامشروع و خبیث بودند، ایجاد کرد و نور امید به پیروزی جبهه حق و اضمحلال این غده سرطانی را پرفروغ‌تر کرد.

رژیم منحوس اسرائیل گویا فراموش کرده است این بیان رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای حفظه‌الله که فرمودند :«دوران بزن دررو تمام شده، اگر بزنید می‌خورید». پس از حمله ناجوانمردانه اسرائیل به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق و به شهادت رساندن شماری از بهترین سرداران و فرزندان عزیز ایران اسلامی، آهنگ انتقام‌ساز و انتقام، اکنون آغاز شد. و در دل نیمه شب شهاب‌های شب‌شکن ایران به پرواز در آمدند و لانه شیاطین را با رمز مبارک یارسول الله مورد هدف قراردادند وَ جَعَلْنَاهَا رُجُومًا لِلشَّیَاطِینِ وَأَعْتَدْنَا لَهُمْ عَذَابَ السَّعِیرِ.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه ضمن حمایت همه جانبه و تشکر از این اقدام سراسر غرور و افتخار نیروهای مسلح به این مسئله تاکید می‌نماید جمهوری اسلامی ایران در صورت لزوم در اتخاذ اقدامات دفاعی بیشتر در جهت صیانت از منافع مشروع خود در برابر هرگونه اقدامات متجاوزانه نظامی و استفاده غیرقانونی از زور، تردیدی به خود راه نخواهد داد.

بی گمان امت اسلام و ملت بزرگ شجاع ایران در این جهاد مقدس و دفاع از اسلام و امت اسلامی و منافع ملی در کنار رزمندگان اسلام و محور مقاومت خواهند بود و حوزه های علمیه و روحانیت با تاسی به مراجع عظام و همراه ملت ایران در این میدان حضور نقش آفرین خواهد داشت و علما و نخبگان و مراکز دینی سراسر عالم و نهادهای بین المللی را به دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین و حمایت از دفاع و مقاومت در برابر رژیم غاصب صهیونیستی فرا می خواند.

و ما النصر الا من عند الله
مرکز مدیریت حوزه های علمیه

ارسال دیدگاه